Úvodná stránka

VITAJTE NA OFICIÁLNYCH STRÁNKACH

DIECÉZNEHO KATECHETICKÉHO ÚRADU

ŽILINSKEJ DIECÉZY

Diecézny biskup Mons. doc. ThDr. Tomáš Galis, PhD.

zriadil dňa 1.4.2008 v zmysle nariadenia čl. 265

Všeobecného direktória pre katechizáciu 

Diecézny katechetický úrad ako svoju výkonnú inštitúciu, 

cez ktorú riadi  a usmerňuje katechetickú činnosť v Žilinskej diecéze.

 

  • Biblia očami detí a mládeže 2017/2018

    Propozície

    Vyhodnotenie

  • Výsledky dekanátných kôl Biblickej olympiády 2017/2018

     

    P. č.  Dekanát Súťažná kategória Názov školy Adresa školy PSČ Podrobné výsledky Zodpovedný za školu
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Karol Petrus
    1

    Bytča

    I. kategória ZŠ s MŠ P. V. Rovnianka Školská 248 013 41 Dolný Hričov  Výsledky Mgr. Ľudmila Pospíšilová
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Anna Krellová
    1

    Čadca

    I. kategória Základná škola s materskou školou Skalité Kudlov 781 023 14 Skalité  Výsledky Mgr. Marta Vojčiňáková
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Anna Lokajová
    1

    Čadca

    II. kategória Stredná zdravotnícka škola sv. Františka z Assisi Horná 137 022 01 Čadca  Výsledky Mgr. Anna Lokajová
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Tomáš Struňák
    1

    Ilava

    I. kategória Základná škola Medňanská 514/5 019 01 Ilava  Výsledky PaedDr. Mgr. Marcela Bagínová
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Mária Macušová
    1

    Kysucké Nové Mesto

    I. kategória Základná škola Oščadnica Ústredie 760 023 01 Oščadnica  Výsledky Mgr. Jana Matejičková
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Mária Macušová
    1

    Kysucké Nové Mesto

    II. kategória Gymnázium Jesenského 2243 024 04 Kysucké nové Mesto  Výsledky Mgr. Mária Macušová
    Zodpovedný za dekanátne kolo: PaedDr. Ivana Ďuricová
    1

    Martin

    I. kategória Základná škola A. Dubčeka Budovateľov 9 036 09 Martin  Výsledky Mgr. Marta Stanková
    Zodpovedný za dekanátne kolo: PaedDr. Ivana Ďuricová
    1

    Martin

    II. kategória Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Komenského 215 038 52 Sučany  Výsledky Mgr. Daniela Mičáňová
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Monika Kocianová
    1

    Považská Bystrica

    I. kategória Základná škola sv. Augustína Moyzesova 1 017 01 Považská Bystrica  Výsledky Mgr. Renata Rešová
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Zuzana Hrenáková
    1

    Považská Bystrica

    II. kategória Gymnázium Školská 234/8 017 01 Považská Bystrica  Výsledky Mgr. Zuzana Hrenáková
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Jana Brišová
    1

    Púchov

    I. kategória Základná škola s materskou školou  Slovanská 23 020 14 Púchov  Výsledky Mgr. Marcela Janeková
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Jana Brišová
    1

    Púchov

    II. kategória Gymnázium Ul. 1. mája 905 020 15 Púchov  Výsledky Mgr., Ing. Mária Kotlasová
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Milan Jánoš
    1

    Rajec

    I. kategória Katolícka spojená škola - CZŠ sv. Jána Vianneyho Andreja Škrábika 5 015 01 Rajec  Výsledky Mgr., Ing.Mária Betinská
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Milan Jánoš
    1

    Rajec

    II. kategória Gymnázium Javorová 5 015 21 Rajec  Výsledky Mgr. Zdenko Králik
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Anna Krellová
    1

    Turzovka

    I. kategória Základná škola Podvysoká 307 023 57 Podvysoká Výsledky Mgr. Darina Čišecká
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Mária Rafajdusová, PaedDr. Zuzana Synáková, PhD.
    1

    Varín

    I. kategória Základná škola Dolná Tižina 28 013 04 Dolná Tižina  Výsledky Mgr. Monika Buchtová
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Karol Vlčko
    1

    Žilina

    I. kategória Gymnázium sv. Františka z Assisi v Žiline J. M. Hurbana 44 010 01 Žilina  Výsledky Mgr. Samuela Muchová
    Zodpovedný za dekanátne kolo: Mgr. Karol Vlčko
    1

    Žilina

    II. kategória Bilingválne gymnázium T. Ružičku 3 010 01 Žilina  Výsledky ThLic. Radovan Petrek