Aktualizácia databázy katechétov 2017/2018

Elektronický formulár /klikni/

Aktualizácia spustená 5. septembra 2017

Ukončenie aktualizácie a prechod na nový adresár od 16. januára 2018

Formulár na vytvorenie aktuálnej databázy katechétov pôsobiacich v školskom vyučovaní náboženstva s prvkami katechézy, slúži pre vnútornú potrebu Diecézneho katechetického úradu a školských dekanov.

V zmysle zákona SLovenskej republiky č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, odoslaním vyjadrujem súhlas Rímskokatolíckej cirkvi, Žilinkskej diecézy so spracovaním poskytnutých osobných údajov v rámci Diecézneho katechetického úradu, Jána Kalinčiaka 1, v Žiline.

Zoznam bol aktualizovaný dňa 16. januára 2018. Týmto dňom sa začína používať aktuálna databáza.

P. č.  Meno Priezvisko Dekanát pôsobenia v školskej katechéze Farnosť pôsobenia v školskej katechéze
1 Anna Adamová Bytča Bytča
2 Jana Andiová Rajec Rajec
3 Mária Backová Kysucké Nové Mesto Zborov nad Bystricou
4 Andrea Badíková Ilava Dubnica nad Váhom
5 Emília Badurová Bytča Dlhé Pole
6 Anna Badžgoňová Žilina Dobrého pastiera ZA - Solinky
7 Marcela Bagínová Ilava Ilava
8 Zuzana Barčiaková Rajec Rajecké Teplice
9 Zuzana Belavá Považská Bystrica Sv. rodiny PB - sídlisko SNP
10 Oľga Belujská Čadca Čadca - mesto
11 Karol Benko Ilava Dubnica nad Váhom
12 Ján Berešík Žilina Žilina - mesto
13 Marcela Berešíková Kysucké Nové Mesto Rudina
14 Mária Betinská Rajec Rajec
15 Monika Bialoňová Bytča Kolárovice
16 Tomáš Bielik Žilina Žilina - Solinky
17 Iveta Bielikova Ilava Pruské
18 Pavlína Bieliková Považská Bystrica Považská Bystrica
19 Elena Bírošíková Považská Bystrica Považská Bystrica
20 Gabriela Bírová Kysucké Nové Mesto Krásno nad Kysucou
21 Paulína Brisudová Kysucké Nové Mesto Horný Vadičov, Panny Márie - KNM
22 Jana Brišová Púchov Púchov
23 Terézia Bučková Ilava Pruské, Červený Kameň 
24 Marcela Budošová Čadca Raková
25 Jana Budošová Čadca Skalité
26 Kristína Budošová Kysucké Nové Mesto Stará Bystrica
27 Rozália Budzáková Turzovka Korňa,Turzovka
28 Monika Buchtová Varín Dolná Tižina
29 Ľuboš Bytčánek Žilina Žilina - mesto
30 Mária Bzdilíková Čadca Raková
31 Božena Bzdilíková Žilina Žilina - Vlčince
32 Ivana Cigániková Považská Bystrica Papradno
33 Martina Cimeráková Považská Bystrica Udiča
34 Želmíra Cingelová Bytča Predmier
35 Libor Cvacho Žilina Žilina - Vlčince
36 Mariana Cvengrošová Považská Bystrica Pružina
37 Renáta  Čamajová Kysucké Nové Mesto Panny Márie - KNM, Sv. Jakuba - KNM
38 Anna Čelkova Žilina Sv. Jána Bosca - ZA Saleziáni
39 Eugénia Čellárová Ilava Dubnica nad Váhom
40 Vladimír Červenčík Žilina Sv. Jána Bosca - ZA Saleziáni
41 Mária Červeňová Žilina Žilina - Vlčince
42 Katarína Čičková Bytča Predmier
43 Zuzana Čičmancová Žilina Žilina - mesto
44 Darina Čišecká Turzovka Podvysoká
45 Tamara (sestra Benedikta) Dadová Turzovka Turzovka
46 Ján Daniš Rajec Višňové -filiálka Turie
47 Martina Deketová Žilina Žilina - mesto
48 Zuzana Dižová Považská Bystrica Domaniža
49 Dobroslava Dolinajcová Kysucké Nové Mesto Nová Bystrica
50 Marcela Dolovacká Ilava Nová Dubnica
51 Jozef Domanický Púchov Horné Kočkovce
52 Terézia Drábiková Púchov Beluša
53 Marián Drahoš Žilina Žilina - mesto
54 Branislav Dubovec Martin Martin - mesto
55 Jozef Dubovec Rajec Konská
56 Ivana Ďuricová Markovičová Martin Martin - Sever
57 Mária Ďurišová Varín Strečno
58 Ľubica Englártová Žilina Žilina - Vlčince
59 Mária Faturova Púchov Púchov
60 Gabriela Filová Čadca Čadca - mesto
61 Renáta Fogeltonová Žilina Žilina - Vlčince
62 Marta Foltánová Varín Stráňavy
63 Pavol Franek Žilina Žilina - Vlčince
64 Emília Friščáková Žilina Žilina - mesto
65 Mária Fujačková Bytča Štiavnik
66 Vladimír Fuljer Žilina Dobrého pastiera ZA - Solinky
67 Zuzana Fyodorovová Ilava Pruské
68 Martina Gabčová Považská Bystrica Považská Bystrica
69 Jaroslava Gabčová Žilina Žilina - Solinky
70 Jarmila Gajdičiarová Turzovka Turzovka
71 Viera Galbavá Martin Sv. Martina - Martin
72 Gabriela Galčekova Varín Divina
73 Mária Galková Ilava Nová Dubnica
74 Mária Galková Varín Teplička nad Váhom
75 Miroslava Gašparínová Čadca Skalité
76 Katarína Gavláková Kysucké Nové Mesto Sv. Jakuba - KNM
77 Lenka Grigová Kysucké Nové Mesto Panny Márie - KNM
78 Kristína  Gulčiková Turzovka Turzovka
79 Gabriela Hajduková Považská Bystrica Považská Bystrica
80 Emil Hákač Púchov Púchov
81 Zuzana Haluščáková Turzovka Staškov
82 Jana Hamarova Považská Bystrica Papradno
83 Adriána Hančinská Žilina Žilina - mesto
84 Mariana Harbutová Martin Sučany
85 Ivana Haščíková Žilina Žilina - mesto
86 Mária Hodásová Rajec Rajecké Teplice
87 Natália Hogajová Varín Teplička nad Váhom
88 Pavol Holeša Varín Brodno
89 Ondrej Holienčík Kysucké Nové Mesto Sv. Jakuba - KNM
90 Mária  Holíková  Kysucké Nové Mesto Nesluša
91 Katarína Hrabovská Bytča Bytča - Súľov
92 Mária Hrádocka Martin Vrútky
93 Zuzana Hrenáková Považská Bystrica Považská Bystrica
94 Monika Hrenáková Púchov Visolaje
95 Martin Hric Žilina Žilina - mesto
96 Lucia Hrkútová Žilina Žilina - mesto
97 Adriana  Hubocká Považská Bystrica Papradno 
98 Katarína Húdeková Považská Bystrica Udiča
99 Peter Hurinek Žilina Dobrého pastiera ZA - Solinky
100 Katarína Hužvárová Ilava Nová Dubnica
101 Janka Chabadová Varín Belá
102 Janka Chabadová Varín Belá
103 Mária Chlebanová Púchov Lednické Rovne
104 Danka Chrastinová Čadca Čadca - mesto
105 Dana Chylá Kysucké Nové Mesto Sv. Jakuba - KNM
106 Eva Iliašová Považská Bystrica Považská Bystrica
107 Eva Jakmašová Žilina Žilina - Vlčince
108 Marcela Janeková Púchov Horné Kočkovce
109 Monika Janíková Turzovka Turzovka
110 Brigita Janitová Turzovka Vysoká nad Kysucou
111 Milan Jánoš Rajec Rajec
112 Eva Jendryščíková Kysucké Nové Mesto Panny Márie - KNM
113 Andrea Joneková Rajec Rajec
114 Marta Jopčíková Čadca Skalité
115 Ján Juhás Martin Turany
116 Ľudmila Jurašíková Žilina Žilina - Vlčince
117 Jana Jurkovičova Považská Bystrica Považská Bystrica
118 Sylvia Jusková Žilina Žilina - mesto
119 Ivana Kačurová Žilina Žilina - mesto
120 Lucia S. Damiána Kajanová Žilina Žilina - mesto
121 Alena Kališíková Považská Bystrica Považská Bystrica
122 Magdaléna Kapustova Čadca Čadca - Kýčerka
123 Monika Kasagrandová Považská Bystrica Považská Bystrica
124 Renáta Kasmanová Čadca Čadca - mesto
125 Ján Kaštan Žilina Závodie
126 Jarmila Kašubová Rajec Konská
127 Mária Kelemenová Žilina Žilina - Solinky
128 Monika  Klimekova  Čadca Čadca - Kýčerka
129 Magdaléna Kobrtková Rajec Rajec
130 Monika Kocianová Považská Bystrica Považská Bystrica
131 Viera Kolesárová Martin Vrútky
132 Katarína Konečná Čadca Čierne - Vyšný koniec
133 Mária Kotlasová Púchov Púchov
134 Ingrid Kováčová Žilina Žilina - mesto
135 Stanislava Krasničanová Žilina Dobrého pastiera ZA - Solinky
136 Oľga Kravcová Čadca Čadca - mesto
137 Anna Krellová Čadca Čadca - mesto
138 Anna Križanová Považská Bystrica Považská Bystrica
139 Katarína Križňanová Žilina Žilina - mesto
140 Martin Krška Žilina Žilina - mesto
141 Jana  Kršková Bytča Dolný Hričov
142 Eva Krupová Žilina Žilina - Hájik
143 Lenka Kulichová Žilina Žilina - mesto
144 Tatiana Kvočková Varín Belská
145 Katarína Laceková Rajec Lietava
146 Andrea Lacková Bytča Veľké Rovné
147 Eva Ladňáková Žilina Sv. Jána Bosca - ZA Saleziáni
148 Juraj Lazárek Žilina Žilina - mesto
149 Paulína Lernerová Kysucké Nové Mesto Stará Bystrica
150 Mária Loduhová Púchov Lednické Rovne
151 Anna Lokajová Čadca Čadca - mesto
152 Martina Lúčaníková Rajec Višňové
153 Anna Ľuptáková Žilina Závodie
154 Veronika Macošincová (Cigáňová) Turzovka Makov
155 Mária Macušová Kysucké Nové Mesto Sv. Jakuba - KNM
156 Jaroslava Magurová Kysucké Nové Mesto Sv. Jakuba - KNM
157 Petra Majcherová Žilina Žilina - Vlčince
158 Katarína Martinkovičová Varín Gbeľany
159 Marianna Matejčeková Martin Martin - mesto
160 Jana Matejičková Kysucké Nové Mesto Oščadnica
161 Danka Maťková Žilina momentálne nevyučujem
162 Anna Mečiaková Kysucké Nové Mesto Panny Márie - KNM
163 Dana Mederová Ilava Dubnica nad Váhom
164 Kamila Mešová Bytča Štiavnik
165 Daniela  Mičáňová Martin Sučany
166 Pavol Mičuda Púchov Lednica
167 Anna Mičúchová Žilina Žilina - mesto
168 Jozefa Michalcová Žilina Žilina - mesto
169 Martina Michálková Ilava Ilava
170 Jana Mikovčáková Žilina Solinky
171 Mária Moskáľová Kysucké Nové Mesto Krásno nad Kysucou
172 Lenka Mravcová Kysucké Nové Mesto Panny Márie - KNM
173 Emília  Mráziková Ilava Košeca
174 Alena Muchová  Žilina Žilina - mesto
175 Marta Mušková Kysucké Nové Mesto Sv. Jakuba - KNM
176 Martina Nekorancová Žilina Žilina - Solinky
177 Milan Neveďal Kysucké Nové Mesto Panny Márie - KNM
178 Mária Nikodem Žilina ZA - Vlčince
179 Irena Nižníková Kysucké Nové Mesto Ochodnica
180 Zuzana Očkajáková Žilina Žilina - mesto
181 Anna Ochodničanová Kysucké Nové Mesto Sv. Jakuba - KNM
182 Lena Ondrejičková Ilava Dubnica nad Váhom
183 Jana  Ostrochovská Bytča Kotešová
184 Veronika Padychová, rod. Krenželová Čadca Čierne
185 Mária Padyšáková Čadca Skalité
186 Lívia Padyšáková Kysucké Nové Mesto Stará Bystrica
187 Viera Paholíková Považská Bystrica Domaniža
188 Emília Pallová Rajec Rosina
189 Helena Palmová Ilava Dubnica nad Váhom
190 Veronika  Palúchová Žilina Žilina - mesto
191 Ján Papik Žilina Žilina - mesto
192 Ivana Paúrová  Žilina Dobrého pastiera ZA - Solinky
193 Tatiana Peťková Varín Stráňavy
194 Tatiana Peťková Varín Stráňavy
195 Anna Pitlová Kysucké Nové Mesto Stará Bystrica
196 Jana  Plačková Považská Bystrica Považská Bystrica
197 Ivana  Plevková Rajec Konská
198 Mária Pohančeníková Čadca Čadca - mesto
199 Mária Pohančeníková Čadca Čadca - mesto
200 Pavol Polaček Čadca Čadca - mesto
201 Dávid Poláček Žilina Žilina - Vlčince
202 Miroslava Polakova Žilina Žilina - Vlčince
203 Marta Poláková Čadca Čadca - mesto
204 Ľudmila Pospíšilová Bytča Dolný Hričov
205 Mária Pozníková Považská Bystrica Považská Bystrica, Papradno
206 Ľudmila Prosňanská Ilava Dubnica nad Váhom
207 Dominika Račková Čadca Čadca - mesto
208 Mária Rafajdusová Varín Varín
209 Jana Ratajová Žilina Žilina - Vlčince
210 Laura Rekemová Ilava Nová Dubnica
211 Renata Rešová Považská Bystrica Považská Bystrica
212 Renata Rešová Považská Bystrica Považská Bystrica
213 Jana Richtáriková Kysucké Nové Mesto Panny Márie - KNM
214 František Rojik Rajec Rajec
215 Katarína Romančíková Varín Terchová
216 Martina Romanová Považská Bystrica Považská Bystrica
217 Jozef Rucek Turzovka Klokočov
218 Darina Ručková Púchov Púchov
219 Zdenka Ručková Žilina Dobrého pastiera ZA - Solinky
220 Janka Rybáriková Rajec Rajec
221 Anna Rypáková Martin Martin - Sever
222 Veronika Samašová Ilava Dubnica nad Váhom
223 Mária Semanová Čadca Čadca - Kýčerka
224 Dominik Sňahničan Martin Martin - mesto
225 Terézia Sochuľáková Martin Turany
226 Henrieta Sršňová Kysucké Nové Mesto Rudina
227 Marta Stanková Martin Martin - Sever
228 Eva Strnisková Martin Vrútky
229 Tomáš Struňák Ilava Ladce
230 Monika Strýčkova Čadca Svrčinovec 
231 Iveta  Surovčíková Púchov Púchov
232 Eva Svrčková Kysucké Nové Mesto Krásno nad Kysucou
233 Soňa Sýkorová Martin Martin - Sever
234 Zuzana Synáková Varín Varín
235 Lýdia Šalamonová Žilina Sv. Jána Bosca - ZA Saleziáni
236 Mária Šalamúnová Púchov Púchov
237 Blanka Šamajová Kysucké Nové Mesto Kysucký Lieskovec, filiálka Lodno
238 Mária Šatková Ilava Pruské
239 Mária Ščuriková Čadca Zákopčie
240 Eliška Ševecová Kysucké Nové Mesto Stará Bystrica
241 Mária Šmehýlová Martin Martin - Sever
242 Eva Štalmachová Žilina Žilina - mesto
243 Danka Štalmašková Žilina Žilina - mesto
244 Ľudmila Štefíková Žilina Žilina - mesto
245 Jozef Štefún Ilava Dubnica nad Váhom
246 Adriana Šterdasová Považská Bystrica Pružina
247 Zdenka Štrbáková Kysucké Nové Mesto Nesluša
248 Mária Šujanová Bytča Bytča
249 Alena Šujanová Považská Bystrica Považská Bystrica
250 Vladimír Švancár Čadca Raková
251 Eva Teichgrabová Rajec Lietava
252 Eva Tidiková Považská Bystrica Sv. rodiny - PB SNP, Navšívenia Panny Márie - PB
253 Timotea Timková Žilina Žilina - mesto
254 Alexandra Tomanová Ilava Košeca
255 Daniela Trulikova Bytča Štiavnik
256 Elena Tvrdá Bytča Kolárovice
257 Gabriela Valábková Ilava Bolešov
258 Zuzana  Valchárová  Varín Terchová 
259 Mária Varčeková Ilava Bolešov
260 Karol Vlčko Žilina Solinky
261 Marta Vojčiňáková Čadca Skalité
262 Jana Vrábliková Považská Bystrica Dolná Mariková
263 Jana Vráblová Púchov Lúky
264 Margita Vranová Čadca Skalité
265 Zuzana Vrbinárová Žilina Bytčica
266 Marek Zawojski Žilina Božieho Milosrdenstva - ZA Hájik
267 Jaroslava Zigová Považská Bystrica Považská Bystrica
268 Jozef Zimen Varín Lutiše
269 Zuzana Želonková Žilina Žilina - mesto
270 Marcela Žiaková Martin Martin - mesto