Registrácia na BO v školskom roku 2018/2019

Vybrané knihy Svätého písma pre Biblickú olympiádu:

 

STARÝ ZÁKON:

Kniha Rút

Prvá kniha kráľov

 

NOVÝ ZÁKON:

Evanjelium podľa Matúša

 

Spoločná téma vybraných kníh: Vernosť Pánovi

Propozície

Elektronické prihlasovanie do súťaže - UKONČENÉ!!!

Prihlášku na dekanátne kolo doručte na DKÚ v papierovej podobe do 7. februára 2019 - v tento deň sa urobí uzávierka!

Potrebné tlačivá:

1. Prihláška do dekanátneho kola BO

2. Súhlas so spracovaním osobných údajov - pre každého súťažiaceho treba zvlášť tlačivo podpísané zákonným zástupcom.

Registrované školy do súťaže v školskom roku 2018/2019

 

P. č.  Dekanát Súťažná kategória Prihláška do dekanátneho kola Názov školy Adresa školy PSČ
1 Bytča I. kategória doručené Základná škola Jozefa Ignáca Bajzu Bajzova 2 013 51 Predmier
2 Bytča I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Kotešová 378 013 61 Kotešová
3 Bytča I. kategória doručené Základná škola Dominika Tatarku Plevník - Drienové 284 018 26 Plevník - Drienové
4 Bytča I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Súľov 64 013 52 Súľov - Hradná
5 Bytča I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Štiavnik 177 013 55 Štiavnik
6 Bytča I. kategória doručené Základná škola Ulica mieru 1235 014 01 Bytča
7 Bytča I. kategória doručené Základná škola s materskou školou P. V. Rovnianka Školská 248 013 41 Dolný Hričov
8 Bytča I. kategória doručené Základná škola Eliáša Lániho Eliáša Lániho 261/7 014 01 Bytča
9 Čadca I. kategória doručené Základná škola J. A. Komenského Komenského 752 022 04 Čadca
10 Čadca I. kategória doručiť súhlasy Cirkevná základná škola Jána Palárika Raková 705 023 51 Raková
11 Čadca I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Skalité - Kudlov 781 023 14 Skalité
12 Čadca I. kategória doručené Základná škola sv. Andreja Svorada a Benedikta Skalité 729 023 14 Skalité
13 Čadca I. kategória doručené Základná škola Stred 957 023 11 Zákopčie
14 Čadca II. kategória doručené Stredná odborná škola pedagogická sv. Márie Goretti Horná 137 022 01 Čadca
15 Čadca II. kategória doručené Stredná zdravotnícka škola sv. Františka z Assisi Horná 137 022 01 Čadca
16 Čadca II. kategória doručené Stredná odborná škola technická Okružná 693 022 01 Čadca
17 Čadca II. kategória doručené Gymnázium J. M. Hurbana  Ul. 17. novembra 1296 022 01 Čadca
18 Čadca II. kategória doručené Obchodná akadémia Dušana Metoda Janotu Ul. 17. novembra 2701 022 01 Čadca
19 Ilava I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Bolešov 276 018 53 Bolešov
20 Ilava I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Centrum I 32 018 41 Dubnica nad Váhom
21 Ilava I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Pavla Demitru Centrum II 87 018 41 Dubnica nad Váhom
22 Ilava I. kategória doručené Základná škola Medňanská 514/5 019 01 Ilava
23 Ilava I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Mikušovce 16 018 57 Mikušovce
24 Ilava I. kategória doručené Základná škola s materskou školou H. Gavloviča Školská 369 018 52 Pruské
25 Ilava I. kategória doručené Základná škola s materskou školou sv. Dominika Savia Školská 386 018 41 Dubnica nad Váhom
26 Ilava I. kategória doručené Spojená škola sv. Jána Bosca Trenčianska 66/28 018 51 Nová Dubnica
27 Ilava I. kategória doručené Základná škola Vážska 399 018 63 Ladce
28 Krásno nad Kysucou I. kategória doručené Základná škola Mládežnícka 1343 023 02 Krásno nad Kysucou
29 Krásno nad Kysucou I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Nová Bystrica 686 023 05 Nová Bystrica
30 Krásno nad Kysucou I. kategória doručené Základná škola Oščadnica - Ústredie 760 023 01 Oščadnica
31 Krásno nad Kysucou I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Oščadnica 1374 023 01 Oščadnica
32 Krásno nad Kysucou I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Stará Bystrica 680 023 04 Stará Bystrica
33 Kysucké Nové Mesto I. kategória doručené Základná škola Clementisova 616/1 024 01 Kysucké Nové Mesto
34 Kysucké Nové Mesto I. kategória doručené Základná škola Dolinský potok 1114/28 024 01 Kysucké Nové Mesto
35 Kysucké Nové Mesto I. kategória doručené Základná škola Hlavná 19 023 35 Ochodnica
36 Kysucké Nové Mesto I. kategória doručené Základná škola Horný Vadičov 277 023 45 Horný Vadičov
37 Kysucké Nové Mesto I. kategória doručené Základná škola Kysucký Lieskovec 208 023 34 Kysucký Lieskovec
38 Kysucké Nové Mesto I. kategória doručené Základná škola Nesluša 837 023 41 Nesluša
39 Kysucké Nové Mesto I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Radoľa 326 023 36 Radoľa
40 Kysucké Nové Mesto I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Snežnica 218 023 32 Snežnica
41 Kysucké Nové Mesto I. kategória doručené Základná škola Ul. Nábrežná 845/17 024 01 Kysucké Nové Mesto
42 Kysucké Nové Mesto II. kategória doručené Gymnázium Jesenského 2243 024 04 Kysucké Nové Mesto
43 Kysucké Nové Mesto II. kategória doručené Stredná priemyselná škola informačných technológií Nábrežná 1325 024 01 Kysucké Nové Mesto
44 Kysucké Nové Mesto II. kategória doručené Stredná odborná škola strojnícka Športová 1326 024 01 Kysucké Nové Mesto
45 Martin I. kategória doručené Základná škola Komenského 10 038 53 Turany
46 Martin I. kategória doručené Katolícka ZŠ s MŠ Antona Bernoláka Tomášikova 1 036 01 Martin
47 Martin II. kategória doručené Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Komenského 215 038 52 Sučany
48 Považská Bystrica I. kategória doručené Základná škola Dolná Mariková 470 018 02 Dolná Mariková
49 Považská Bystrica I. kategória doručené Základná škola Domaniža 103 018 16 Domaniža
50 Považská Bystrica I. kategória doručené Základná škola Nemocničná 987/2 017 01 Považská Bystrica
51 Považská Bystrica I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Papradno 312 018 13 Papradno
52 Považská Bystrica I. kategória doručené Súkromná základná škola DSA Rozkvet 2047 017 01 Považská Bystrica
53 Považská Bystrica I. kategória doručené Základná škola Slovanská 1415/7 017 01 Považská Bystrica
54 Považská Bystrica I. kategória doručené Základná škola Slovenských partizánov Slovenských partizánov 1133/53 017 01 Považská Bystrica
55 Považská Bystrica I. kategória doručené Základná škola sv. Augustína Moyzesova 1 017 01 Považská Bystrica
56 Považská Bystrica II. kategória doručiť súhlasy Stredná priemyselná škola Slovenských partizánov 1132/52 017 01 Považská Bystrica
57 Považská Bystrica II. kategória doručené Stredná zdravotnícka škola Školská 230 017 01 Považská Bystrica
58 Považská Bystrica II. kategória doručené Gymnazium Školská 234/8 017 01 Považská Bystrica
59 Považská Bystrica II. kategória doručené Stredná odborná škola - strojnícka Športovcov 341/2 017 49 Považská Bystrica
60 Púchov I. kategória doručené Gymnázium 1. mája 905 022 01 Púchov
61 Púchov I. kategória doručené Základná škola Gorazdova 1174/2 020 01 Púchov
62 Púchov I. kategória doručené Základná škola J. A. Komenského Komenského 50 020 01 Púchov
63 Púchov I. kategória doručené Základná škola s materskou školou J. A. Komenského Lednica 350 020 63 Lednica
64 Púchov I. kategória doručené Cirkevná základná škola sv. Margity Námestie slobody 562/1 020 01 Púchov
65 Púchov I. kategória doručené Základná škola Eduarda Schreibera Schreiberova 372 020 61 Lednické Rovne
66 Púchov I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Slovanská 23 020 14 Púchov
67 Púchov II. kategória doručené Gymnázium 1. mája 905 020 01 Púchov
68 Rajec I. kategória doručené Katolícka spojená škola A. Škrábika 5 015 01 Rajec
69 Rajec I. kategória doručené Základná škola Lipová 2 015 01 Rajec
70 Rajec I. kategória doručené Základná škola Pionierska 95 013 13 Rajecké Teplice
71 Rajec I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Rosina 624 013 22 Rosina
72 Rajec I. kategória doručené Základná škola Školská 394 013 12 Turie
73 Rajec I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Ulica školská 474/5 013 14 Kamenná Poruba
74 Rajec I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Višňové 446 013 23 Višňové
75 Rajec II. kategória doručené Gymnázium Javorová 5 015 21 Rajec
76 Turzovka I. kategória doručené Základná škola Bukovina 305 023 54 Turzovka
77 Turzovka I. kategória doručené Základná škola Podvysoká 307 023 57 Podvysoká
78 Varín I. kategória doručené Základná škola Brodňanská 110/17 010 14 Brodno
79 Varín I. kategória doručené Základná škola Dolná Tižina 28 013 04 Dolná Tižina
80 Varín I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku M. R. Štefánika 432 013 03 Varín
81 Varín I. kategória doručené Spojená škola Oslobodenia 165 013 05 Belá
82 Varín I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Školská 490 013 01 Teplička nad Váhom
83 Varín I. kategória doručené Základná škola s materskou školou A. F. Kollára Školská 86 013 06 Terchová
84 Žilina I. kategória doručené Cirkevná základná škola s materskou školou Dobrého pastiera Gaštanová 53 010 07 Žilina
85 Žilina I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Gaštanová 56 010 07 Žilina
86 Žilina I. kategória doručené Gymnázium sv. Františka z Assisi J. M. Hurbana 44 010 01 Žilina
87 Žilina I. kategória doručené Základná škola Karpatská 8063/11 010 08 Žilina
88 Žilina I. kategória doručené Základná škola Limbová 30 010 07 Žilina
89 Žilina I. kategória doručené Základná škola Martinská 20 010 08 Žilina
90 Žilina I. kategória doručené Cirkevná základná škola Romualda Zaymusa Romualda Zaymusa 3 010 01 Žilina
91 Žilina I. kategória doručené Základná škola Skalka 34 013 11 Lietavská Lúčka
92 Žilina I. kategória doručené Základná škola Slovenských dobrovoľníkov 122/7 010 03 Žilina
93 Žilina I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Svätého Gorazda 1 010 08 Žilina
94 Žilina I. kategória doručené Základná škola s materskou školou Školská 49 010 01 Žilina
95 Žilina II. kategória doručené Súkromná stredná umelecká škola Hálkova 2968/22 010 01 Žilina 
96 Žilina II. kategória doručené Stredna zdravotnícka skola Hlboká cesta 23 010 01 Žilina
97 Žilina II. kategória doručené Hotelová akadémia Hlinská 31 010 01 Žilina
98 Žilina II. kategória doručené Gymnázium sv. Františka z Assisi J. M. Hurbana 44 010 01 Žilina
99 Žilina II. kategória doručené Konzervatórium J. M. Hurbana 48 010 01 Žilina
100 Žilina II. kategória doručené Stredná odborná škola elektrotechnická Komenského 80 010 01 Žilina
101 Žilina II. kategória doručené Stredná odborná škola dopravná Rosinská cesta 2 010 08 Žilina
102 Žilina II. kategória doručené Stredná odborná škola podnikania Sasinkova 45 010 01 Žilina
103 Žilina II. kategória doručené Gymnázium bilingválne T. Ružičku 3 010 01 Žilina
104 Žilina II. kategória doručené Stredná odborná škola stavebná Tulipánova 2 011 62 Žilina
105 Žilina II. kategória doručené Gymnázium Varšavska cesta 1 010 08 Žilina
106 Žilina II. kategória doručené Stredná priemyselná škola stavebná Veľká okružná 25 010 01 Žilina
107 Žilina II. kategória doručené Obchodná akadémia Veľká okružná 32 011 57 Žilina
108 Žilina II. kategória doručené Obchodná akadémia sv. T. Akvinského Vysokoškolákov 13 010 08 Žilina