Školský rok 2017/2018 /aktuálne/

Aktualizovaný zoznam prihlásených škôl 22.11.2017 o 10:00 h

 

Dekanát Súťažná kategória Názov školy Adresa školy PSČ
Bytča I. kategória Základná škola s materskou školou  Kotešová 378 013 61 Kotešová
Bytča I. kategória Základná škola s materskou školou  Štiavnik 177 013 55 Štiavnik
Čadca I. kategória Základná škola Bukovina 305 023 54 Turzovka
Čadca I. kategória Základná škola s materskou školou Skalité Kudlov 781 023 14 Skalité
Čadca I. kategória Základná škola sv. Andreja Svorada a Benedikta Skalité 729 023 14 Skalité
Čadca I. kategória Základná škola Zákopčie Stred 957 023 11 Zákopčie
Čadca I. kategória Základná škola M. R. Štefánika 2007 022 01 Čadca
Čadca I. kategória Základná škola J. A. Komenského Komenskeho 752 022 04 Čadca
Čadca I. kategória Cirkevná základná škola Jána Palárika Raková 705 023 51 Raková
Čadca II. kategória Pedagogická a sociálna akadémia sv. Márie Goretti Horná 137 022 01 Čadca
Čadca II. kategória Stredná zdravotnícka škola sv. Františka z Assisi Horná 137 022 01 Čadca
Čadca II. kategória Stredná odborná škola technická Okružná 693 022 01 Čadca
Čadca II. kategória Gymnázium J. M. Hurbana Ul. 17. novembra 1296 022 01 Čadca
Čadca II. kategória Cirkevná zdravotnícka škola sv. Františka z Assisi Horná 137 022 01 Čadca
Čadca II. kategória Stredná odborná škola obchodu a služieb Ul. 17. novembra 2579 022 01 Čadca
Ilava I. kategória Základná škola s materskou školou sv. Dominika Sávia Školska 386 018 41 Dubnica nad Váhom
Ilava I. kategória Základná škola s materskou školou Štúrova 276 018 53 Bolešov
Ilava I. kategória Spojená škola sv. Jána Bosca Trenčianska 66/28 018 51 Nová Dubnica
Ilava I. kategória Základná škola s materskou školou Centrum I 32 018 41 Dubnica nad Váhom
Ilava I. kategória Základná škola Vážska 399 018 61 Ladce
Ilava I. kategória Základná škola s materskou školou Mikušovce 16 018 57 Mikušovce
Ilava I. kategória Základná škola Vážska 399 018 63 Ladce
Ilava I. kategória Základná škola Medňanská 514/5 019 01 Ilava
Ilava I. kategória Základná škola s materskou školou  Pod hájom 967 018 41 Dubnica nad Váhom
Ilava I. kategória ZŠ s MŠ Pavla Demitru Centurum II 87 018 41 Dubnica nad Váhom
Ilava I. kategória Základná škola s materskou školou H. Gavloviča Školská ulica 369 018 52 Pruské
Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola Oščadnica Ústredie 760 023 01 Oščadnica
Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola s materskou školou Radoľa 326 023 36 Radoľa
Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola Horný Vadičov 277 023 45 Horný Vadičov
Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola Nábrežná 845/17 024 01 Kysucké Nové Mesto
Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola s materskou školou Stará Bystrica 680 023 04 Stará Bystrica
Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola Clemenstisova Clementisova 616 024 01 Kysucké Nové Mesto
Kysucké Nové Mesto I. kategória Základná škola Mládežnícka 1343 023 02 Krásno nad Kysucou
Kysucké Nové Mesto II. kategória Stredná odborná škola strojnícka Športová 1326 024 01 Kysucké Nové Mesto
Kysucké Nové Mesto II. kategória Spojená škola Nábrežná 1325 024 01 Kysucké Nové Mesto
Kysucké Nové Mesto II. kategória Gymnázium Jesenského 2243 024 04 Kysucké nové Mesto
Martin I. kategória Základná škola A. Dubčeka Budovateľov 9 036 09 Martin
Martin I. kategória Základná škola Komenského 10 038 53 Turany
Martin I. kategória Katolícka základná škola s materskou školou Antona Bernoláka Tomášikova 1 036 01 Martin
Martin II. kategória Bilingválne gymnázium Milana Hodžu Komenského 215 038 52 Sučany
Považská Bystrica I. kategória Základná škola s materskou školou Brvnište 388 018 12 Brvnište
Považská Bystrica I. kategória Základná škola sv. Augustína Moyzesova 1 017 01 Považská Bystrica
Považská Bystrica I. kategória Základná škola Domaniža 103 018 16 Domaniža
Považská Bystrica I. kategória Základná škola Domaniža 103 018 16 Domaniža
Považská Bystrica I. kategória Základná škola Nemocničná 987/2 017 01 Povyžská Bystrica
Považská Bystrica I. kategória Základná škola Slovanská 1415/7 017 01 Považská Bystrica
Považská Bystrica I. kategória Základná škola Školská 235/10 017 01 Považská Bystrica
Považská Bystrica I. kategória Základná škola Slovenských partizánov Slovenských partizánov 1133/53 017 01 Považská Bystrica
Považská Bystrica I. kategória Súkromná základná škola DSA Rozkvet 2047 017 01 Považská Bystrica
Považská Bystrica II. kategória Gymnázium Školská 234/8 017 01 Považská Bystrica
Púchov I. kategória Základná škola E. Schreibera Lednické Rovne 020 61 Lednické Rovne
Púchov I. kategória Základná škola J. A. Komenského Komenského 50 020 01 Púchov
Púchov I. kategória Cirkevná základná škola sv. Margity  Námestie slobody 562 020 01 Púchov
Púchov I. kategória Gymnázium Ul. 1. mája 905 020 15 Púchov
Púchov I. kategória Základná škola s materskou školou  Slovanská 23 020 14 Púchov
Púchov I. kategória Základná škola s materskou školou J. A. Komenského Lednica 350 020 63 Lednica
Púchov I. kategória Základná škola Eduarda Schreibera Schreiberova 372 020 61 Lednické Rovne
Púchov II. kategória Gymnázium Ul. 1. mája 905 020 15 Púchov
Púchov II. kategória Stredná odborná škola I. Krasku 491 020 32 Púchov
Rajec I. kategória Katolícka spojená škola Andreja Škrábika 5 015 01 Rajec
Rajec I. kategória Základná škola s materskou školou Školská 474/5 013 14 Kamenná Poruba
Rajec I. kategória Základná škola Lipová 2 015 01 Rajec
Rajec I. kategória Základná škola s materskou školou  Višňové 446 013 23 Višňové
Varín I. kategória Základná škola s materskou školou Brodňanská 110/17 010 14 Brodno
Varín I. kategória Základná škola Dolná Tižina 28 013 04 Dolná Tižina
Varín I. kategória Spojená škola Oslobodenia 165 013 05 Belá
Varín I. kategória Základná škola s materskou školou Ondreja Štefku M. R. Štefánika 432 013 03 Varín
Varín I. kategória Základná škola s materskou školou  Školská 490 013 01 Teplička nad Váhom
Žilina I. kategória Gymnázium sv. Františka z Assisi v Žiline J. M. Hurbana 44 010 01 Žilina
Žilina I. kategória Cirkevná základná škola s materskou školou Dobrého pastiera Gaštanová 53 010 07 Žilina
Žilina I. kategória Základná škola s materskou školou Školská 49 010 01 Žilina
Žilina I. kategória Základná škola sv. Cyrila a Metoda Na Závaží 2 010 01 Žilina
Žilina I. kategória Základná škola s materskou školou  Gaštanová 56 010 07 Žilina
Žilina I. kategória Základná škola Martinská 20 010 08 Žilina
Žilina II. kategória Gymnázium sv. Františka z Assisi v Žiline J. M. Hurbana 44 010 01 Žilina
Žilina II. kategória Obchodná akadémia sv. T. Akvinského Vysokoškolákov 13 010 08 Žilina
Žilina II. kategória Stredná odborná škola stavebná Tulipánova 2 011 62 Žilina
Žilina II. kategória Bilingválne gymnázium T. Ružičku 3 010 01 Žilina
Žilina II. kategória Hotelová akadémia Hlinská 31 010 01 Žilina
Žilina II. kategória Gymnázium Hlinská 29 011 80 Žilina
Žilina II. kategória Gymnázium Kráľovnej pokoja Na Závaží 2 010 01 Žilina
Žilina II. kategória Obchodná akadémia Veľká okružná 32 011 57 Žilina
Žilina II. kategória Stredná priemyselná škola stavebná Veľká okružná 25 010 01 Žilina
Žilina II. kategória Stredná zdravotnícka škola Hlboká cesta 23 010 01 Žilina