Školy prihlásené do BO 2012/2013

Zoznam škôl prihlásených do biblickej olympiády v šk. roku 2012/2013


Dekanát
1. kategória 2. kategória
  Zodpovedný za dekanát Bytča Mgr. Anton Gavlas
   
 
Bytča
ZŠ, Ulica Eliáša Lániho 261/7, Bytča  
ZŠ s MŠ P. V. Rovnianka, Školská 248, Dolný Hričov  
Základná škola ulica Mieru 1235, Bytča  
ZŠ s MŠ Štiavnik  
   
  Zodpovedný za dekanát Čadca I. kategória - Mgr. Anna Krellová, II. kategória PaedDr. Jana Strýčková
 
 
Čadca
Cirkevná základná škola Jána Palárika, Raková 705 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. 17. novembra 2579, Čadca
ZŠ Zákopčie 957 SOŠ technická, Okružná 693, Čadca
ZŠ Milana Mravca Raková 950 02351 Gymnázium J. M. Hurbana, 17. novembra 1296, Čadca
Základná škola Turzovka, Bukovina 305 Obchodná akadémia D.M.Janotu, ul. 17. novembra 2701, 022 01 Čadca
ZŠ Svrčinovec, Ústredie 336 Pedagogická a sociálna akadémia sv. Márie Goretti, Horná 137, Čadca
ZŠ,M.R.Štefánika,Čadca  
ZŠ J.A. Komenského 752,Čadca  
     
  Zodpovedný za dekanát Ilava - PaedDr. Marcela Dolovacká
 
Ilava
Základná škola s materskou školou Bolešov Spojená škola sv. Jána Bosca Gymnázium Nová Dubnica
Spojená škola sv. Jána Bosca Gymnázium Nová Dubnica  
ZŠ s MŠ Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom  
CZŠ sv. Dominika Savia, Školská 386, Dubnica nad Váhom  
ZŠ s MŠ P. Demitrovi,Dubnica n/V  
ZŠ Ladce Vážska399  
ZŠ Medňanská 514/5  
ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča,  Školská 369, Pruské  
ZŠ s MŠ Mikušovce 16  
    Zodpovedný za dekanát Kysucké nové Mesto - Mgr. Mária Macušová
                 
 
Kysucké nové Mesto
Základná škola Oščadnica - Ústredie Gymnázium Kysucké Nové Mesto
ZŠ Clementisova, Kysucké Nové Mesto, Ul. Clementisova 616 Spojená škola Kysucké Nové Mesto, Nábrežná 1325, Kysucké Nové Mesto
Základná škola Kysucký Lieskovec SOŠ Strojnícka, Športová 1326, KNM
Základná škola - Nábrežná,  KNM  
Základná škola Rudina, Rudina 443  
ZŠ s MŠ, Stará Bystrica 680  
Základá škola Krásno nad Kysucou  
ZŠ Radoľa, Pod Mokrým 326,  
ZŠ Nesluša,837  
   
   
    Zodpovedný za dekanát Martin - Mgr. Pavol Pečko
       
 
Martin
Základná škola, Aurela Stodolu 60, Martin Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215, Sučany
ZŠ s MŠ Hurbanova 27, Martin  
ZŠ s MŠ A. Bernoláka, S. Tomášika 1, Martin  
Základná škola Alexandra Dubčeka, Ul. Budovateľov 9, Martin  
Základná škola v Turanoch, Komenského 10  
   
    Zodpovedný za dekanát Považská Bystrica Mgr. Ing. Dušan Monček
           
Považská Bystrica
ZŠ Školská 235/10, Považská Bystrica SOŠ strojnícka Šporotvcov 341/2
Základná škola Brvnište 388 Stredná zdravotnícka škola, ul. Odborov 244/8, Považská Bystrica
Základná škola, Rozkvet 2047, Považská Bystrica 01701 Stredná priemyselná škola Považská Bystrica, ul. Slovenských partizánov 1132/52
ZŠ Dolná Maríková 470, 01802 Dolná Maríková Obchodná akadémia, Jesenského 259/6, 017 44 Považská Bystrica
ZŠ Sv. Augustína, Moyzesova 1, 017 01 PB Gymnázium Považská Bystrica, Školská 234/8
ZŠ Domaniža 103  
ZŠ Nemocničná 987/2, Považská Bystrica    
ZŠ Sl. Partizánov, Pov. Bystrica  
   
   Zodpovedný za dekanát Púchov - Mgr. Terézia Drábiková
         
Púchov
ZŠ J.A. Komenského Púchov Gymnázium, Púchov
ZŠ Eduarda Schreibera, Lednické Rovne  
CZŠ sv. Margity, Nám. Slobody 562/1  
Základná škola, Ul. Gorazdova 1174/2, Púchov  
ZŠ Beluša, Slatinská 3, Beluša  
Gymnázium, Púchov  
ZŠ s MŠ Lysá pod Makytou  
   Zodpovedný za dekanát Rajec - Mgr. Milan Jánoš
         
Rajec
ZŠ Rajec, Lipová 2, 01501 Katolícka spojená škola - 8. ročné gym. A . Škrábika, Rajec
Katolícka spojená škola CZŠ sv. J. M. Vianneyho, Nám. Andreja Škrábika 5, Rajec  
Katolícka spojená škola 8. ročné gym. A. Škrábika, Nám. Andreja Škrábika 5, Rajec  
Základná škola v Kamennej Porube, Školská 474/5  
Základná škola, Školská 394, Turie  
Základná škola Rajecké Teplice, Pionierska 95  
Základná škola s materskou školou Rosina  
  Zodpovedný za dekanát Varín - Mgr. Marta Tichá
       
Varín
ZŠ s MŠ O. Štefku, Štefániková 432, Varín  
Základná škola Ž. Bosniakovej, Školská 18,  Teplička nad Váhom  
ZŠ s MŠ A. F. Kollára, Školská 86, Terchová  
Spojená škola Belá, Oslobodenia 165  
ZŠ Dolná Tižina, Dolná Tižina 28  
Základná škola Gbeľany, Hlavná 375/26  
ZŠ s MŠ Brodno, Brodnianska 110, Žilina  
 

Zodpovedný za dekanát Žilina - I. kategória - Ing. Mgr. Emília Friščáková, II. kategória Ing.Mgr. Ľubica Englártová

                   
Žilina
 ZŠ Karpatská, Vlčince Gymnázium bilingválne, T. Ružičku 3, Žilina
Základná škola Slov. dobrovoľníkov Spojená škola, Hlinská 31, Žilina
Spoj. škola Kráľovnej pokoja - Základná škola sv. Cyrila a Metoda Spojená škola, Hlavná 2, Žilina
CZŠ s MŠ Dobrého Pastiera Žilina - Solinky, Gaštanová 53 SPŠ stavebná, Veľká okružná 25, Žilina
ZŠ s MŠ Žilina - Závodie, Školská 49 SOŠ Stavebná, Tulipánova 2, Žilina
ZŠ Gorazda, Žilina, Ul. Sv. Gorazda 1, Žilina Obchodná akadémia, Veľká okružná, Žilina
ZŠ Martinská, Martinská 20, Žilina Spoj. škola Kráľovnej pokoja - Gymnázium Kráľovnej pokoja
ZŠ Jarná, Jarná 20, Žilina Gymnázium Hlinská, Hlinská 29, Žilina
Gymnázium sv. Františka z Assisi SOŠ elektrotechnická, Komenského 50, Žilina
Základná škola, Gaštanova 56 Súkromná obchodná akadémia, Jarná 13, Žilina
Gymnázium, Varšavská cesta 2, Vlčince Obchodná akadémia sv. T. Akvinského, Vysokoškolákov 13, Žilina
Základná škola Do Stošky, Do Stošky 8, Žilina-Bánová Dopravná akadémia, Rosinská cesta 2, Žilina
CZŠ - Romualda Zaymusa, Ul. R. Zaymusa 3, Žilina SOŠ Podnikania, Sasinkova 45, Žilina
  Stredná zdravotnícka škola, Hlboká cesta 23, Žilina
  Gymnázium sv. Františka z Assisi